Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek szóbeli feladatok...

Matek szóbeli feladatok milyenek lehetnek?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna egy pédát írni, hogy kb. mire kell számítani, azt megköszönném. Nem tudom, hogy hogy zajlik, miket kérdezhetnek. Ha vki már volt plz írjon neki mi volt a kérdése.

2015. máj. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, pont hogy nem erre volt szükségem. Konkrét példát kértem, nem az Oktatási Hivatal általános tájékoztatóját.
2015. máj. 8. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Azt hittem, a matekkal van baj, nem az olvasással. Ez nem tájékoztató, hanem minisztériumi rendelet. A vizsgaleírásban pontosan benne van, hogy kell kinéznie a szóbeli tételsornak, a tanárod is ennek alapján állítja össze. Konkrét példának vedd elő a füzeteidet, könyveidet, és olvasd végig, mert ami négy év alatt volt, abból bármi lehet, vagy ahhoz hasonló is. Pont az, amit az iskolában gyakoroltattak veled, konkrétan. Azt szeretnéd, hogy ebből bemásoljam neked ide valamelyiket, és akkor elégedett lennél, hogy kaptál egy olyan választ, amire vágytál, és semmire sem mész vele? Ezt magadnak is megteheted.
2015. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!