Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én inkább meg akarok halni,...

Én inkább meg akarok halni, hogy még egy érettségi is kifog rajtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék orvos/gyógyszerész/pszichológus lenni,de olyan magasak a ponthatárok hogy egyszerűen nem megy,sehova nem fogok megint bejutni. Nem bírom már,rosszul oosztom be az időm kiboulok hülye vagyok,értelmetlen a létem :(
2015. máj. 7. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért rettegnék? Úgyis börtönbe kerülsz, ha másokon kárt okozol szándékosan. Akkor meg te szívtad meg. Hopp :O
2015. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan akarsz orvos/gyógyszerész/pszichológus lenni, mikor egyetlen egy normális kérdést nem tudsz érthetően megfogalmazni? Hogyan akarsz emberekkel foglalkozni, mikor már most látszik, hogy egy magadnak való, önsajnáltató természetű ember vagy? Hogyan akarsz elvégezni az általad felsoroltakból egy egyetemet, amikor egy vizsgára többet kell készülj, mint a teljes érettségire? Ha egy érettségit nem tudsz megcsinálni, és csak az egyértelmű kérdésekre tudsz válaszolni, nem tudsz logikázni, akkor szerintem ne kergess hiú ábrándokat! Ja, és a családodnak kellene szipogj, nem itt. Ritkán szoktam válaszolni, de ez most kész.
2015. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért mással nem volt még olyan hogy kiborult? Ideges vagyok,feszült mégiscsak az álmomról van szó. Erre ilyen válaszokat kapok,nem én vagyok szerintem az idióta. Elárulom,hogy lehet most egy egyetemistának vicc az érettségi,de aki éppen benne van annak igenis nehéz. Attól,hogy magammal nem vagyok kibékülve igenis tudok másokkal törődni ennek rohadtul nincs ehhez köze. Akinek van értelmes gondolata( biztató nem lehurrogó) csak az írjon. Egyébként meg nagyon sokan vannak,akik harmadszorra jutnak be egyetemekre mégis sikeresek a munkájukban.
2015. máj. 8. 15:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugtatlak, èn is bioszbòl ès kèmiàbòl emeltezek, igaz először. Tipikusan az a fajta vagyok aki mindent az utolsò percre hagy, most is ìgy volt a tanulàssal. Ùgyhogy kb annyibòl àll a napom h tanulok reggel 8tòl este 10ig. Annyival vagyok job helyzetben h jàrtam külõntanàrhoz, aki azèrt sok mindent elmagyaràzott. Szòval szerintem kösd fel a gatyàt ès tanulj. Ha idèn se kerülsz be akkor èrdemes elmenni különtanàrhoz h amit nem èrtesz elmagyaràzza neked.
2015. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy,én sok sikert kívánok neked remélem bejutsz :) eddig ment is a tanulás csak most pánikoltam be,tavaly be se adtam az orvosira a jelentkezésem,mert beijedtem. Amúgy nem azt írtam,hogy kinyiffantalak műtét közbe,hanem hogy félj mert még simán lehetek a sebészed :)) aki itt kötözködött ez annak szól,ja és a magyarom 90% lett :DD szóval a kérdésem formátlansága az idegességnek és az álmatlan éjszakáknak köszönhető.
2015. máj. 8. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!