Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar nyelv OKTV-sek, kinek...

Magyar nyelv OKTV-sek, kinek hogy sikerült a pályamunka? Milyen eredményre számítotok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 19:51
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szia!


Hát, bár az utolsó egy hétben raktuk össze, de szerintem azért jó lesz... Nagyon remélem.

Ki melyik témát választotta? :) Én eufemizáltam. :)


17/L

2011. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én az igekötők és a névutók nyelvhasználati jelenségeiről írtam. Elég sokat dolgoztam vele, bízom a jó eredményben.

17/L

2011. febr. 7. 15:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Továbbjutottál? :)
2011. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen továbbjutottam, egyenesen Pestről jövök. És te? Te ugyanaz vagy, aki a múltkor válaszolt?

2011. ápr. 1. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, de én is voltam pénteken! :) Hogy sikerült?
2011. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elég kedvesek voltak hozzám, nem is kötözködtek, úgyhogy reménykedem. :) Egyébként úgy kezdték az egészet, hogy sajnos nincs már túl sok idejük, ezért csak egy pár kérdést tudnak föltenni. Úgyhogy csak 6 percig voltam benn. Te hányas sorszámot húztad? Láthattalak téged? Neked hogy sikerült?
2011. ápr. 2. 18:51
 7/15 anonim ***** válasza:
17. voltam. Szőke, szemüveges lány, gyomorideggel, amiről az arckifejezésem árulkodhatott. :) Velem is kedvesek voltak, én 15 percig voltam bent, nem volt gond, de nagyon izgultam ,ami szerintem azért meglátszott. Te nem? Hanyadikként kerültél be a döntőbe? :)
2011. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nos, én is nagyon izgultam, mondhatom. :) Nem ugrik be semmiféle szőke, szemüveges lány, pedig nem sokkal utánad mentem be én, a 23. voltam.

...

Hú, most tényleg nagyon elgondolkodtam, hogy melyik lehettél te. Nem egy iskolatársaddal jöttél véletlenül? Na jó, nem zaklatlak, csak kíváncsi lettem.

Tényleg 15 percig voltál benn? Akkor biztos benne leszel az első tízben. :)

2011. ápr. 3. 19:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Az előbb lemaradt az egyik kérdésedre a válasz. Kb. a 15. helyen álltam a döntőbe jutáskor.
2011. ápr. 3. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy piros inges tanárnővel voltam. :D Tudsz már valami eredményt?
2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!