Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapcsolatba lehet lépni...

Kapcsolatba lehet lépni valahogy az OKTV szervezőivel? Magyar nyelv OKTV-sek, ti hogy álltok?

Figyelt kérdés

A második fordulóba jutottak egy 20-30 oldalas dolgozat elkészítését kapták feladatul. Talán ez még akkora probléma nem lenne, hiszen volt időnk bőven a feladat elkészítésére, én azonban nagyon sokallom a mennyiséget, főleg, mivel útközben derült ki, hogy a választott témámhoz tulajdonképpen nem létezik magyar nyelven megfelelő szakirodalom.


Volt rá precedens az előző években, hogy mikor az irodalom OKTV nagyon nehéz volt, a bejutottak mentességet kaptak. Gondolom, ha lejjebb vitték volna az oldalszámot, kaptunk volna róla valami értesítést, nem?


Vagy ez csak nekem okoz ekkora gondot, így félév tájékán? :)


2010. jan. 21. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerdára be kell fejezni, még a fele sincs kész :S

Mi a témád amúgy?

2010. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Női-férfi nyelv. Én jól haladok, mióta rajöttem, hogy rossz paraméterekkel dolgoztam. 2,5es margó kell, és 1,5es sortáv, nem ezek az alapbeállítások Wordben! A 14-5 oldalas dolgozatomból így máris 22 oldalas lett... most inkább az a problémám, hogy hogy zsúfoljak bele mindent, amit akartam!
2010. jan. 24. 21:36
 3/3 anonim válasza:

Tudnátok segíteni?

Hogyan készültetek a versenyre? Mit olvastatok át? Mit tanulmányoztatok? Főleg az első fordulóra gondolok....

2012. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!