Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium után jelentkezhetek...

Gimnázium után jelentkezhetek egyből készenléti rendőrnek?

Figyelt kérdés

kell valami végzettség vagy gyakorlat járőrként hogy tudjak jelentkezni?

vagy ha valaki tudja a felvételi követelményeket akkor ide tudja linkelni? (én nem találtam sehol)



2015. máj. 10. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelentkezni kell és akkor lesz egy felvételi eljárás.

1,Fizikai felmérés (futás, húzockodás stb stb. el kell érni egy bizonyos pontszámot ha átlagos fizikumod van akkor simán megvan.)

2,Utána van egy ilyen teszt szerű ami műveltségi alapú de ez is nagyon könnyű. alapműveltség az egész

3,A legnehezebb a pszichológiai felmérés. Ez a legszubjektívabb. Van olyan ismerősöm akit azért küldtek vissza mert, hogy gimnázium után inkább menjen egyetemre. Volt olyan is, hogy az ismerősöm alsóban verekedett ezért rejtett agresszió során mondták, hogy nem alkalmas. Ha ezeken megfelelsz akkor tudtommal felvesznek. 2évig van a képzés. De kapsz már fizut azt hiszem és az 1év után már kimehetsz az útakra de csak egy tapasztaltabbal.

Nem pontosan így van, de a felvétele kb 100%. 7hónapja mondták el kicsit már homályosan emlékeztem vissza. Remélem segítettem! Sok sikert!

2015. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, köszönöm, ment a zöld kéz

akkor gimi után egyből mehetek jelentkezni?

2015. máj. 10. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a pszicho tesztet megcsinálja egy 8 éves. Ha a KR csinál képzést arra jelentkezz, ha rendőrszakközépiskolába mész akkor vagy bekerülsz a KR hez vagy nem...
2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!