Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy rossz...

Mit lehet tenni egy rossz matematikatanárral? gimnázium 10. osztály

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy van egy rettentően rossz matektanárom, aki szarul tanít, szarul osztályoz és még utál is. Mindenből 4-es 5-ös vagyok, matekkal együtt 4.5 az átlagom, de abból meg bukásra állok. Kértem javítási lehetőséget is, de az egyiknél elmondta mit tanuljak, erre a dolgozatban annak kb a fele volt benne, és 1est adott rá, a másik dolgozatnál meg 20 percet késett és időm sem volt, hogy végezzek. Természetesen az egyeseket beírja ha javító ha nem. Az osztályfőnököm pedig azt mondta, hogy ha egy diák bukásra áll második félévben, akkor meg kell, és nem meg lehet, hanem meg kell buktatni függetlenül az első félévtől.

Ezen kívül az mennyire törvényes, hogy az egyik osztálytársam 2 egésszel meghúzta félévkor?



2015. máj. 10. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én odamennék hozzá és megkérdezném tőle mi baja. persze ezt azért kicsit szebben.

igazából nagyon sok mindent nem tehetsz, azonkívűl h szólsz vkinek (pl. szülő,igazgató), de ha eddig nem tetted meg (hozzátenném érthető okokból), akk már nem is nagyon fogod.

De ha tényleg ilyen szarul állsz, már nem sokat veszítennél azzal sem,h visszaszólogatsz neki.

Az utolsó tanévben pedig szétszívatnám

2015. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A suli HPP-jában vagy az SZMSZ-ában le van írva, hogy miként osztályoznak. Pl nálunk 1,5 alatt buktatnak, de 1,5 és 1,75 között a tanár dönti el a bukást. 1,75 felett átengednek mindenkit. Év végén az egész éves átlagot nézik.

Szerintem valami hasonló lehet nálatok is.

2015. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!