Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ember-társadalom ismeret és...

Ember-társadalom ismeret és etikából (közép vagy emelt) érettségizettek, segítség?

Figyelt kérdés
Hogy is néz ki egy ilyen érettségi pontosan?

#érettségi #etika #közép #Ember-társadalom ismeret
2015. máj. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most érettségizek/érettségiztem emberismeret-és etika tantárgyból. Az írásbeli úgy néz ki, hogy egy 10-12 oldalas projektmunkát kell készíteni év közben, közben munkanaplót kell vezetni és a tanárnak részeket bevinni, hogy hogyan haladsz a munkáddal, április végére pedig készen kell lennie, be kell adni a nyers változatot, a tanár kijavítja, aztán te is, a tanár megint megnézi és ha jó, akkor lehet menni befűzetni, kinyomtattatni. Aztán következik a leadás, ezután pedig már csak a szóbeli van. Körülbelül ennyi:)
2015. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rossz sorrendben írtam. Először a nyers változat leadása, javítása van és nyilván azután van a kész dolgozat leadása:)
2015. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2015. máj. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!