Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet belőle bajom ha szólok...

Lehet belőle bajom ha szólok a főnöknek?

Figyelt kérdés
Vendéglátó szakiskolában vagyok pincér tanuló, hat napból ötön a kijelölt étteremben vagyok. A felszerelésünk: Fekete szoknya, fehér ing, natúr harisnyanadrág. A mai nap éppen egy asztalnál vettem fel a rendelést, amikor a másik asztalnál ülő társaságból az egyik már kissé ittas személy odanyúlt és megfogta a fenekemet. Meg mindenféle disznóságokat mondtak.

2015. máj. 11. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor azonnal oda kell menni szólni a főnöknek! Utólag már mit kezdene vele? Ha akkor jelzed neki, hogy fogdosnak és verbálisan is zaklatnak a vendégek, hidd el, jó esetben azonnal felszólítja őket a távozásra...

Nem kell eltűrnöd ilyen viselkedést!

2015. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem mertem szólni, mert nekünk mindig azt mondták, hogy a vendégnek mindig igaza van.
2015. máj. 11. 19:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod eshetne abból, ha szólsz a főnöknek? Akkor rögtön kellett volna! Így utólag már nem sok mindent tud csinálni, de legalább elmondja, hogy a következő ilyen esetnél mi a teendő.
2015. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam én is rajtam, csak az a baj, hogy eléggé félénk vagyok.
2015. máj. 11. 19:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A vendégnek mindig igaza van, egészen odáig, ameddig az nem ütközik valamibe. Te esetedben kis túlzással szexuális zaklatásról beszélhetünk, ami bűncselekmény. De ha ezt nem is tekintjük annak, az emberi méltósághoz való jogodat erősen megsértették, ami szintén bűncselekmény.
2015. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kiskorú (16) vagyok, az súlyosbítja?
2015. máj. 11. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.... eléggé... szerintem ha az utcán elkezdene fogdosni egy felnőtt idegen férfi, és disznó dolgokat mondana, az normális lenne? Te, ez nagyon durva, most utólag is szólj a főnöknek!
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem volna normális. főleg ha olyat mondana hogy "Hú de benyomnám neked drága" meg "gyere had nézzem meg milyen bugyi van a szoknya alatt"
2015. máj. 11. 20:04
 9/16 A kérdező kommentje:
De részeg volt, alig állt a lábán.
2015. máj. 11. 20:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, részegeket eleve nem kéne ott megtűrni, gondolom, nem kocsmában van a gyakorlat éjfélkor, hanem étteremben nap közben.
2015. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!