Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták hol tudnak...

Egyetemisták hol tudnak (megbízható, normális) lakótársat keresni, albérlet-felezés céljából?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.. Nyilván nem szeretnék bárkivel összeköltözni, de elég valószínű, hogyha Pestre kerülök, ott nem kapok koli helyet, mert nem lakom olyan messze, ahhoz viszont már elég messze lakom, hogy kényelmetlen legyen minden nap oda-vissza utazni, és ezért szeretnék egy normális embert lakótársnak, akivel tudunk osztozni az albérlet költségein. Egyetemisták, akik így oldják meg a lakhatást, ti hol találtatok ilyen embert?

Esetleg, ha valaki Pesten fog tanulni, (és nem emberrabló szervkereskedő sorozatgyilkos :D) írhatnátok, ha belefértek a normális kategóriába.:D



2015. máj. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első félévben koli, aztán mikor kialakult egy szűkebb baráti köröm (2 ember), akkor velük összeköltöztem. A koliba a felvételi kérelem ingyen van, próbáld meg. Én se gondoltam, hogy felvesznek, de felvettek. Mondjuk gyűlöltem, de átmenetileg kibírható.
2015. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Melyik egyetemre mész majd? Vagy Pesten belül hol?
2015. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Több albérletes témájú facebook csoport van, van közöttük kifejezetten egyetemistáknak szóló is. Érdemes ezeket nézegetni, nekem a legtöbb nem budapesti ismerősöm ilyen helyeken keresztül szerzett albérletet (én budapesti vagyok).
2015. máj. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én Facebookon találtam, de nagyon durva volt az albérletkeresési időszak. Nem akarlak elkeseríteni, de már most hozzálátnék a helyedben.
2015. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2; ELTE elvileg, úgy néz ki az érettségi alapján, hogy felvesznek :)


Köszi mindenkinek a segítséget :)

2015. máj. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!