Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest: tudnátok megbízható...

Budapest: tudnátok megbízható ingatlanost, irodát ajánlani?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, és a fővárosba szeretnék felköltözni egy jobb élet reményében.

Olvastam több helyen, hogy sok a csaló, az átverő iroda, és megbízhatatlan ingatlanos.Ezt a rám is leselkedő veszélyt szeretném elkerülni, lecsökkenteni azáltal, hogy informálódom, a tanácsaitokat meghallgatom.

Tudtok megbízható ingatlanost, vagy irodát ajánlani nekem?

Számlaképes, 1.-1,5. szobás albérletben gondolkodom.

Köszönöm szépen előre is a tanácsaitokat!



2015. ápr. 17. 14:07
 1/5 kovpet ***** válasza:
A nagyok általában jók. A lényeg, hogy TE ne fizess nekik semmit. Mindig a lakás kiadója fizet, az egyik havi kauciót általában.
2015. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt már jelezték más oldalon, hogy nem szabad pénzt adni, mert azok átvernek.

Olyat is hallottam, hogy a tulajdonos mivel látta, hogy kapós a lakása, nyomban foglalót kért, és annak adta ki végül, aki a legtöbbet adta...Én ilyen "játékban" nem szeretnék részt venni, ezért keresek korrekt, és tisztességes embert, irodát, aki tudna majd segíteni.Nem vagyok tehetős ember, csak egy egyszerű ember, aki egy jobb élet reményében felköltözne...

2015. ápr. 18. 09:24
 3/5 kovpet ***** válasza:

"nyomban foglalót kért, és annak adta ki végül, aki a legtöbbet adta"


Ha foglalót kér és mégsem adja neki, akkor a foglaló duplája jár vissza, tehát ezt nehezen hiszem azért.

2015. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az igazság, de ezt olvastam. Mindenesetre a visszaéléseket, átveréseket szeretném minimalizálni.
2015. ápr. 18. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Forditva ülsz a lovon. Átverni igazán a bérlő tud. Szoval olyan nagyon ne aggodj.

Alberlet.hu egyébként ahol nézelődni érdemes.

Irodát nem ajanlom mert drágák. Vagyis rajtuk keresztül esélytelen olcsót találni.

2015. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!