Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment a biológia érettségi?

Hogy ment a biológia érettségi?

Figyelt kérdés
Nehéz volt nektek?
2015. máj. 13. 19:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
középszinten:) de emelt szinten is mondhattok milyen volt :)
2015. máj. 13. 19:17
 2/14 anonim ***** válasza:

közepen voltam.

a légzéses modelles rosszul abban max 2 pontom lesz összesen.

a többiben feladatonként max 2-3 hibám lesz vagy hibátlan

neked?

2015. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát.. most néztem tudod volt az a feladat, hogy kihagytak egy vércsoportot és 0-ás volt.. de én RH+ meg RH--ot írtam akkor ez így nem jó?


Hát nem volt könnyű én úgy gondolom.. az a mirigyes is nagyon bekavaró volt.. de úgy összességében 12-25 max 30 pont ettől többet nem várok..

2015. máj. 13. 19:31
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem ott az RH nem lesz jó.

igen nekem is volt ami bekavart. és a vicces, hogy minden évben van valami szövegértés is, aminél tényleg arra kapsz 10 pontot hogy a szövegből kimásolod a választ. most nem volt ilyen sajna

a mirigyes tényleg bekavaró volt , hogy minek van annyi meghatározás ha arra nem kell semmit írni?

meg összességében is szivatás volt.

pedig elég sokat készültem rá

2015. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na hát ez az. ennyi pontos meghatározást a,b,c és teljesen megzavarja a diákokat.. áhh ne is mondd én is annyit készültem rá de ezek szerint feleslegesen..
2015. máj. 13. 19:36
 6/14 A kérdező kommentje:
Na meg ez a leső feladat is.. Odaírtam, hogy amőba erre nem fogadják el, mert azt kellett volna, hogy óriás amőba? izgulásomban azt se tudtam mit írjak..
2015. máj. 13. 19:39
 7/14 A kérdező kommentje:
*első
2015. máj. 13. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:

holnap reggel nyolckor a hivatalos javítókulcsban majd kiderül, hogy elfogadják -e :)

amúgy komolyan mondom hogy azt a légzéses modellt most se tudnám megoldani, pedig itt van előttem a könyv (y) és ez középszinten... nem lehetett volna betenni egy embert és arról leolvasni hogy megnő a tüdő térfogata stb.. nem ilyen hülye cseppentőket betenni:D

2015. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
na hát igen ezek a hülye cseppentők.. szerintem se volt sok értelme főleg egy állatnál... meg hogy miért jobb.. pffu
2015. máj. 13. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem jól sikerült!:) Szerintem könnyűnek mondható volt,főleg az ökológiás rész.

Nem is kellett igazán kifejtős válaszokat írni ,csak betűket.

Mondjuk az első feladatnál a képek felismerése az kicsit rosszabbul ment xD

2015. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!