Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KONKRÉTAN mely szakokat...

KONKRÉTAN mely szakokat tartjátok büfészaknak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de azt vettem észre, hogy nem tisztázott a fogalom jelentése. Ebben a kérdésben azt hívom büfészaknak, amit könnyű elvégezni, NEM az elhelyezkedést kérdezem.


És FONTOS: konkrétan kérdezem. Szóval nem az, hogy pszichológia, bölcsészet, hanem hogy mondjuk klinikai pszichológus vagy szabad bölcsész (mindkettő csak példa volt!).


2015. máj. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
A jó szak is lehet büfészak, ha ellébecolja, aztán meg 0 tudással munkát sem kap.
2015. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én most attól kérdeztem, akinek van konkrét válasza
2015. máj. 17. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
A bölcsész szakok..és elnézést kérek minden bölcsésztől,de a bölcsészetnek a világon semmi értelme szerintem...
2015. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért ne vedd egy kalap alá mindet.
2015. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2: Akkor meg használd azt a nyomorék keresőt, mert már volt minimum 2000 ilyen kérdés.
2015. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Te meg utolsó, olvasd el azt a nyomorék kiírást, hogy a te stílusoddal éljek, mert épp azért kérdezem, mert nem KONKRÉTAN válaszolnak. te sem tetted, és az utánad következők sem, mind csak általánosságban válaszoltak, nem tudom, akkor mért vagy ilyen ideges, hogy ilyen stílusban írsz.


többieknek köszönöm, de tényleg nem azt kérdezem, hogy pl. bölcsészet, hanem hogy konkrétan melyik/milyen szak. akár csak példák.

2015. máj. 21. 01:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem? Én nem is válaszoltam neked kedvesem. :D Annyit mondtam, használd azt a nyomoronc keresőt, mert te vagy a tízezredik, aki ezt a roppant idétlen kérdést teszi fel. Gondolom szövegértési problémákból adódóan nem sikerült a választ megkapnod a hasonló többszáz válasz közül.
2015. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értsd már meg, hogy ott sosem írtak konkrétumot.
2015. máj. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!