Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez az...

Most akkor hogy is van ez az emelt biosz szóbeli?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam, hogy szóbelin bármit kérdezhetnek, de a témakörök alapján [link] nem lesz pl se etológia, és ha jól értelmezem, "az élőlények testfelépítese és rendszerezése" is kimarad, ami egy elég szép terjedelmű témakör. meg pl ez alapján talán az evolúció bizonyítékai is kimarad

2015. máj. 17. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden lesz. Ha megnézed a vizsgakövetelményeket, láthatod, hogy a emelt szóbeli témaköreinek a főbb pontok vannak megadva.

[link]


Például az etológiát a 3.4-ben találhatod meg, a 4. alpontban. A többit nem kerestem ki, de azok is biztosan benne vannak.

Szóval a szomorú igazság, hogy mindent kell tudni.

2015. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Kicsit értelmetlen akkor azért, hogy minden évben külön megadják hogy mik a témakörök, ha gyakorlatilag nem is változik semmit
2015. máj. 18. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én se értem. :D
2015. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!