Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 40 A4-es oldal tanulnivalót...

40 A4-es oldal tanulnivalót ti mennyi idő alatt tanulnátok meg? Egyetemisták?

Figyelt kérdés
40 db földrajz tételről van szó. Ötösre kell tudnom.

2015. máj. 17. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Így 3 év alapképzéssel a hátam mögött azt mondanám, hogy maximum 2 éjszaka alatt hozható 5-ösre, ha 0-ról indulsz neki.

De mivel Te most érettségizel, én nem gondolkoznék ezen, nem osztanám be, már holnap nekiállnék és folyamatosan tanulnék. Más dolgod most úgysincs.

2015. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De, van egyébként, OKJ-re járok, és közben érettségiztem újra, tehát suliba is járok mellette. Valóban megtanulnád 2 éjszaka alatt? :Oooo Nem semmi vagy :)
2015. máj. 17. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap reggel kezdtem el 35 oldalt úgy, hogy felkeltem, kávéztam, fürödtem, reggeliztem, netezgettem, tanultam, elmentem a barátom szüleivel ebédelni, amikor hazaértem még tanultam, aztán aludtam picit délután, megint tanultam és este 9 körülre már megvoltam vele.
2015. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
35 oldalt? A nullarol?:o
2015. máj. 18. 10:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Ti hogyan tanultok, hangosan vagy magatokban?
2015. máj. 18. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy nulláról, hogy bent voltam előadásokon, és így nem volt azért teljesen ismeretlen. Én mondogatni szoktam magamnak. Régen a kémia tanárom mindig azt mondta, hogy akkor tudjuk az anyagot, hogyha el tudjuk magyarázni "a szomszédék hülye kis Pistikéjének" :)
2015. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 ha megcsúszol max 5 óra
2016. jan. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!