Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki töriből érettségizett/éret...

Aki töriből érettségizett/érettségizik emelten annak melyik könyv volt hasznosabb, ha használta (linkek lent)? Vagy melyikről halott több jót?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. máj. 18. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Halottal még nem találkoztam könyvekben, de ez lényegtelen.
2015. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nekem az első van meg a műszaki kiadós mert ez részeltesebb mint a Corvina kiadós, viszont mindkettő könyvben elég bonyolult a megfogalmazása. Ezért rendeltem egy másik könyvet és az tetszik eddig a legjobban mert konkrét és érthető , a lényeget tartalmazza. Én a műszaki kiadósat javaslom neked mert sok hasznos információt tartalmaz amit ha elsütsz szóbelin akkor tátva fog maradni a szájuk illetve ha megteheted akkor vedd még meg ezt másik könyvet is :

A Corvinus Egyetem Történelem szekcója dolgozta ki a témaköröket, 185 oldalból áll a könyv A4es méretben ( A másik két könyv mérete kisebb) és vázlatosabban vannak kidolgozva a témakörök ( a másik kettőben szöveg formájában van, viszont számomra bonyolult a megfogalmazás, de ha választani kéne a kettő közül akkor mindenképp a műszaki mert az részletesebb).


[link]

2015. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly a Corvinásat használtam, alapnak mindenképpen jó volt. A megfogalmazással nem volt problémám, viszont a témák egyes részeit néha elég elnagyoltan fejti csak ki: pl. Károly Róbert gazdaságpolitikája több mint egy oldalt foglal el, a középkori viszonyokat pedig elintézi 10-15 mondattal. Ha pedig pont ezt húzod tételként, nem szerencsés.

Én megvettem a könyvet, de inkább csak kiindulásnak használtam, és én dolgoztam ki a tételeimet.

2015. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én is végül az elsőt vettem meg de most ezzel a studiumossal megfogtál :D Azt nem tudod véletlenül mennyi a posta mert azt nincs feltüntetve csak h a fizetéskor derül ki?
2015. máj. 21. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 2350 Ftot fizettem postával együtt. :) hogy tetszik a műszaki kiadós? :)
2015. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani hogy előre kell majd utalni nekik az összeget. :)
2015. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) Még nem tudom megrendelem e mert nekem elég összeszedetnek tűnik a műszakis és csak útbaigazitás miatt kell :) Órákon nem dolgoztunk ki tételeket és ijesztőnek tűnt h ennyi anyagon lássak át egy egy tételhez :D Köszönöm a segitséget. (Nincsen hosszú i a billentyűzetemen :D Bocsi :D )
2015. máj. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!