Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat: hiba az irodalom...

Booklineka kérdése:

Szakdolgozat: hiba az irodalomjegyzékemben. Tud erről valaki valamit, orvosolható a probléma?

Figyelt kérdés
A BA szakdolgozatomban a szövegben zárójelben lehivatkoztam a szerzőt, évszámmal. Viszont az irodalomjegyzékben, ahol ugye feltüntetjük a szerzőt, az évszámot, a szöveg címét, kiadót stb, ahol olvastuk az egészet, párat kihagytam (valószínűleg a word fagyott le és így nem mentette el, én meg nem néztem utána, de ez a tényeken már nem változtat :/ ) A szakdogát már leadtam. Ilyenkor mi a teendő? Konzulensnek szólni hiba lenne? Pontlevonás jár, vagy államvizsgán védéskor lesz bökkenő? Hivatalosan nagy az esély rá, hogy ezt észreveszik? Mennyire vagytok ebben tájékozottak, tudnátok segíteni?

2015. máj. 19. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont a konzulensnek kell szólnod, majd megmondja, mit kell tenned. Nem ő a bíráló.

Én a helyedben egyszerűen kijavítanám az adott jegyzéket, majd kicseréltetném a kötőnél. A digitális változatban szintén ezt kell csinálni.

2015. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de az a baj, hogy már mindent le kellett adni, elektronikusan, mindenestüll. És a konzulensem osztályozza majd. :/
2015. máj. 19. 20:10
 3/5 A kérdező kommentje:
*mindenestül
2015. máj. 19. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Bár olyat én még nem hallottam, hogy a konzulens bírálná.
2015. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szakdolgozatod plágium, amelyet vissza kell utasítani. Ez a "hivatalos eljárás". Azonban nálunk pl. a kutyát sem érdekelte ez. Ha a konzulensed jóváhagyta "köthetővé" a szakdolgozatot, akkor ennyi :)

Persze azóta gondolom már meg is védted, de ezen tényleg kár parázni.

2018. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!