Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikai probléma! Sürgős!...

Informatikai probléma! Sürgős! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasutok! Lenne egy kis problémám. Meg reggel elmentem itthonrol, es kikapcsoltam a gepet, jovok haza ra 3-4 ora mulva latom meg mindig azt irja ki hogy Leallitas. Leallitottam ugy, hogy hosszan benyomtam a bekapcs gombot. Azutan bekapcsoltam, okes bejelentkeztem, egy olyan 10 perc utan kekhalalt kaptam. Azota bekapcsol a gep, csak a kepernyo full sotet, es semmi, pedig mar vagy 20-szor ki-be kapcsoltam.. Tutok valami megoldast? Telefonnal irtam, elnezest az ekezetekert!

2015. máj. 17. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
F8 csökkentett mod ot próbáltad ? milyen op rendszer?
2015. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg nem probaltam. Windows 7 32 bit-es OP rendszer.
2015. máj. 17. 16:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyomogattam az F8-at, de semmi full sotet kepernyo.
2015. máj. 17. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki teljesen, kapcsold be és amikor elindul nyomkodd az F8 as billentyűt és ott lesz a csökkentett mód vagy a javítás


[link]


a legutolsó helyes konfiguráció is jó ,de előbb nézd meg

hogy indul e csökkentett modba

2015. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi, megy a gep de egy deka kep sincs, full sotet a kepernyo, hiaba nyomkodom az F8-at folyamatosan, semmit sem hoz be, pedig be van kapcsolva a kepernyo..
2015. máj. 17. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:

A monitoron a led átvált zöldre ? vagy holt süket?


vedd ki a ramokat és az nélkül kapcsold be majd kapcsold ki és rakjad vissza a ramokat

2015. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A RAM volt a bibis, kivettem igen, visszaraktam, bekapcsoltam. Aztán lekapcsolt 3 mp-re, és visszakapcsolt magától onnan már tuti volt minden, most gépről írok. :) Köszönöm a segítséged! :)
2015. máj. 17. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2015. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!