Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik tanárom szerint az...

Az egyik tanárom szerint az emeltszintű angol érettségi előtt érdemes 11. ben egy középszintű vizsgát tenni és utánna szintemelőt 12. ben. Így ha az emeltszintű rosszul sikerül akkor a középszintűt számítják be. Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvben igaza van, nekem egy problémám van: az érettségi előtt osztályzóvizsgát kell tenned a 12. osztály anyagából. Ha már megvan az osztályzóvizsga, hogyan jársz be az utolsó évre? tudom, be lehet ülni, de nagy elhatározás, önfegyelem kell ahhoz, hogy komoly számonkérés nélkül valaki bejárjon és még tanuljon is. De ha Nálad ez megvan, vagy eleve nem a suliban tanulod az angolt, akkor jó ötlet.
2015. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek járjon be utolsó évre, hogyha már emgírta az osztályzóvizsgát?:D Végigunná az egészet.

Egyébként szerintem érdemes, én is ezt tettem idén. Most is megtudtam volna írni egy jó emeltet viszont nekem nagyon stresszesek a vizsgahelyzetek (szóbeli) ezért szerettem volna egy kis tapasztalatot gyűjteni. Az osztályzó a legnehezebb része (főleg ha angol tagozatos vagy), de megírható. Én speciel az utolsó négy napban tanultam meg a 12-es (advanced) könyvet, úgyhogy nincs lehetetlen! :D

2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!