Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam töri írásbelin. Mit...

Megbuktam töri írásbelin. Mit kezdejk magammal?

Figyelt kérdés

Szóval voltam bent az iskolában tegnap

Az angolom 47 pontos lett

A Magyarom 62 pontos lett

Matekom 53 pontos lett

Sajnos a törénelmem 9 pontos lett ....

Minden megvan szóbelrie is nagyon készülök. Már felvettek szakmára is jött a levél a sulitól de sajnos megbuktam töriből. Elméletileg októberbe mehetek megint érettségizni belőle de ez mellett a szakmát elkezdhetem! Sajnos nagyon gatyául sikerült tudom de azt mondta a tanar hogy ha októberbe lerakom nem vesztek semmit! Erről mi a véleményetek? Ezt még anyukámnak is elkell mondanom de nem nagyon merem mert félek hogy le fog kiabálni.


2015. máj. 21. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj legközelebb.
2015. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit majd lazulj, pihenj, szórakozz, de mérd fel, hogy mennyi idő kell neked ahhoz, hogy októberig felkészülj töriből. 2 hónap intenzív tanulás biztos kell. És ugye ott van ösztönzőnek most már a szakmai iskola is! :) Úgyhogy ne keseredj, de ne feledd, hogy van pótolni valód! :)
2015. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom most júnis 22.-én lesz szóbelim! :)

Ezt megcsinálom jól!

Van barátnőm is szóval vele is kell lennem azért de az októberi Törire nagyon fogok tanulni!!

Csak anyukámnak nem tudom hogy mondjam el.

2015. máj. 21. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
:9 Hát valahogy csak közölni kell vele is! :) Szó nélkül add oda a bizonyítványt, te meg húzz el gyorsan! :))
2015. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizit addig nem kap, amíg a kötelező tárgyaiból nincs meg minden.
2015. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

még nincs bizonyítvány, mivel hátra a szóbeli.

figyelj a többi nem lett olyan rossz, így hogy kezdhetetd a szakmát szeptembertől nem olyan gáz

bár legközelebbre próbálj készülni törire , mert hidd el nem olyan nehéz. én is attól féltem a legjobban. egyedül 10 tételt tanultam meg az írásbelire. abból 1 benne volt esszében. a többi eszében meg írtam a forrásokról meg amiket az atlaszból olvastam ki.

az első fele a teszt rész meg tényleg nem olyan nehéz, a nagy részét meg lehett volna atlasz alapján csinálnod.

én is azt hittem hogy kamu, nem lehet sok mindent az altaszból majd. de igazából meg pont hogy lehetett .

meg ha a tételeket hamarabb megtanulod akkor lett volna esélyed egy esszét tudni.

mert pl most mátyás,szent istván stb... ezek általában tételek is

úgyhogy októberre kicsit szedd össze magad de ne keseredj el, ha ettől még mehetsz szakmára

és a többi nem lett rossz!!

2015. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Még valahogy megpróbálom anyunak beadni mert az a mákom hogy a többi nem lett rossz és szakmara is flevettek!

2015. máj. 21. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!