Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam matekból írásbelin....

Megbuktam matekból írásbelin. Szóbelin nem fognak szívatni azért?

Figyelt kérdés

A matek tanárom elég rendes ember, mindig megadta a kettest, ha látta, hogy halvány fogalmam azért van a feladatról, de megoldani csak segítséggel tudtam.


De azt mondta a szóbelin azért nem fog mindent megmondani, mert bent van több tanár, meg vizsgabiztos.

Nem is tanulás nélkül fogok menni, de azért nem fognak szívatni? Hogy a matektanárom rá akar vezetni, vagy megkérdez valamit, és bele szól a vizsgabiztos, hogy ne segítsen a tanárom, vagy a vizsgabiztos elkezd kérdezgetni? Abban sem vagyok biztos, hogy táblánál kell megcsinálnom, vagy papírra egyedül.


Nem fognak szívatni? Mert matek nagyon nem megy, nem vagok sík hülye, de segítséggel megy inkább.



2013. máj. 27. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha a vizsgabiztos matekszakos, vagy ért a matekhoz, akkor van gáz. De ha jól megtanulod akkor úgysem kell tartani tőle.

A feladatokat meg papíron kell kidolgozni.

2013. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Tanulj a szóbelire. Annyira csak nem lehetsz sötét matematikából, hogy semmit se tudj kinyögni szóbelin. A tanárod tuti segíteni fog.

És attól sem kell külön parázni, ha matek szakos az elnök. Nálunk is volt ilyen, matekszakos elnök mellett két matekos szóbeli felelet. Hát egyikük sem virított túl nagyot, de átengedtük őket.


Nem kell semmit a táblánál csinálni. Tételt húzol és szépen kidolgozos a papírodra. A vizsgaelnök nem kérdezhet bele a feleletedbe. neki a törvényességi feltételeket kell ellenőriznie, ő nem kérdezőtanár.


Javaslom, hogy keresd meg a tanárodat, hogy segítsen abban, milyen kérdésekre, feladatokra számíthatsz a szóbelin. Hivatalosan a konkrét tételek nem adhatók ki, de kaphatsz némi iránymutatást.

2013. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz vizsgabiztos, ez nem autóvezetői vizsga. Érettségi elnök van, akinek a feladata a vizsga törvényességének a biztosítása, tehát nem az, hogy matematikából kérdezzen.

Tábla nincs az érettségin, a felkészülési idő alatt papíron kell kidolgoznod a feladatokat, és utána szóban előadnod a bizottság előtt ülve.

2013. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nirata válasza:
100%

A vizsga biztos az aki felügyeli az írásbeli menetét, az elnök pedig aki a szóbelit (de lehet h tévedek)


Én is buktam mint a torkosborz... és ráadásul nálunk az elnök, vagy vizsga biztos egyben matek tanát ):


De az matek tanárom azt mondta h nem lesz gáz, eddig mindenki átment (:


Most dolgozom ki a tételeket és kajak van 6-os tanagyag (:


Csak átmegyünk!

Nyugi (:

2013. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az írásbelin felügyelő tanár van. Vizsgabiztos az autóvezetői vizsgán van.
2013. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem, és amit megtanultam az érettségivel kapcsolatban az az (és ezt biztosan állíthatom), hogy a szóbeli érettségin egyik tanárnak sem az a célja, hogy téged megbuktasson, még a leg"köcsögebb" tanár is megszelidül és a legjobbat szeretné kihozni belőled, senki sem szivat, az érettségi szóbelin mindenki jóarc. Szóbelin senkit sem buktatnak, ahhoz, hogy megbukj úgy kéne viselkedned mint egy utolsó suttyó, na az lenne a bukással egyenlő, ha azt látják, hogy igyekszel és szeretnél szerepelni tuti a 'pass', még ha csak pár mondatot mondasz is.
2013. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

kérdés:

ha valaki megbuk az írásbelin de átmegy a szóbelin akkor meg lesz neki a matek érettségije?

2013. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Nirata válasza:
100%

Igen (:

Sőt! a tanárom azt mondta, h ha extra király valaki akkor még 3-as is lehet

2013. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Na milyen volt a szóbeli?

Rendesek voltak?

2013. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!