Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy sikerüljenek...

Mit tegyek, hogy sikerüljenek a vizsgák?

Figyelt kérdés
Mindenből 5-ösre állok és a kissebb dolgozatok mindig 5-ösek.Az osztálytársaim szerint ngyon szorgalmas vagyok és lehet,hogy van is benne valami. Viszont sokszor meggyűlik a bajom a vizsgákkal és a nagyobb dolgozatokkal pl.:évfolyamdolgozatok. Mindig tanulok de ezek a dolgozatok sosem sikerülnek.A tanárom szerint rástresszelek és néha rám is szokott szólni,hogy ne görcsöljek. Most is 3,3,2-lett az eddigi évfolyamdolgozataim eredménye...sokszor úgy gondolom ,hogy ezért nem érte meg tanulni... Otthon is ki szoktam kapni.Az a baj, hogy tényleg sokat stresszelek, sokszor a dolgozat írására adott idő negyede az óra tanulmányozásával megy el mert minden percben ránézek.Tudom ,hogy nem kéne stresszelni de nem tudkk mit csinálni.

2015. máj. 21. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Van hogy leblokkolok és tök máson jár az eszem.És amikor kijavítják a dolgozatokat akkor mindig csodálkozok,hogy én ilyen hülyeséget hogy tudok leírni.
2015. máj. 21. 22:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt egy szakemberrel kellene megbeszélned neked és a szüleidnek.
2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. De komolyan! Szerintem te egy okos és szorgalmas srác vagy és tényleg az izgalom okozza a problémát. Ennek megoldásában csak szakember tud segíteni, és jobb ezt most megoldani, mert gondolom egyetemre szeretnél menni, ott pedig sokkal nagyobb stressz lesz.
2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!