Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2 hete voltam nyelvvizsgázn...

Ha 2 hete voltam nyelvvizsgázni, akkor lehet hogy ma fent lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

A múltkorit is kb. két hét múlva rakták fel.(megnéztem a vizsga időpontját és,hogy mikor voltak kiírva az eredmények).

(Nekem már nem az első nyelvvizsgám,és van amikor tényleg kellett 3- hetet várni,volt hogy csak kb. 2 hetet.Ezért nem tudom kiszámítani)


2015. máj. 22. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Típustól is függ, meg gondolom attól is hogy mennyien vizsgáztak éppen. Ha előző két hét múlva volt, esélyes hogy ez is akörül lesz fenn.


Én ECL-t, és nem csak nálam, másnál is.

2015. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Origónál voltam,franciából :)


Az angol vizsgám is origós,de ott már nem tudom mennyit kellett várni. :/

Viszont,amúgy mondta nekem valaki,hogy az origós hamar fent van,hamar javítják.Nem tudom jelenleg mi igaz ebből,de lehet nyelvfüggő is.

2015. máj. 22. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ez nem tudom hogy sikerült.


Az utolsó mondatom ez lett volna: Én ECL-t csináltam és nekem 1 hónap múlva jött eredmény, meg másnak is.


Nem mondtak semmit az origósok? Szerintem valami tájékoztatást adniuk kellene hogy mikorra várható az eredmény

2015. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott,ahova én mentem,sokan voltunk,de alapvetően franciából csak ketten voltunk.És,gondolom azért franciából kevesebben mennek ,mint pl. angolból (meg szerintem németből meg eszperantóból szoktak viszonylag sokan).Szerinted (szerintetek) ez számít valamit,vagy nem nyelvenként rakják fel?
2015. máj. 22. 08:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát,valami olyasmit mondtak,hogy érdemes korábban nézni az eredményeket (úgy korábban,hogy nem kell kivárni azt a 30 napot,de szerintem még a 3 hetet sem) mert amúgy is gyorsan szokták javítani,de most még gyorsabban fogják,mert ez még számíthat a pontokba.Ha jól emlékszem ezt mondta.Lehet hogy nem pont így,de ez volt a lényege.
2015. máj. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!