Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha május 26-án megyek nyelvviz...

Adri1993 kérdése:

Ha május 26-án megyek nyelvvizsgázni, akkor még megérkezik az eredmény a felvételi pontok elküldésének határideje előtt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a május 15. után tett nyelvvizsgát már nem fogadják el :-( Pont ma kérdeztem utána. Ha van rá lehetőséged menj hamarabbi időpontra. De ha felhívod a 1818-at, ott megmondják neked. Ha jól emlékszem 1-es gomb a magyar nyelv, 6-os menüpont pedig a felvételi tájékoztató. Remélem jól emlékszem
2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisztián222 válasza:

Nem fog! És nem az eredmény a fontos, hanem az hogy a bizonyítványt időben megkapd. Én ezért megyek Euroexam-re, mert ott most írták át az időpontokat a felvételi miatt!


Az Euroexam B2 komplex nyelvvizsga májusban lesz, de 15-e előtt. Így ha sikerül, akkor azt be fogják számítani.


A nyelvvizsga bizonyítványok kiállítása kb 60 nap. Az egyes nyelvvizsga központoktól kapható "igazolás-t" meg sehol sem fogadják el, mivel nem bizonyítja a nyelvvizsga meglétét.

2012. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár nem tudom, nekem a diplomámhoz kellett a nyelvvizsga, és ott is határidős volt a dolog. De nekünk a tanulmányi osztályon be lehetett mutatni az igazolást, viszont később a nyelvvizsga bizonyítvány másolatát kellett bevinni, amikor az megérkezett. A felvételivel nem tudom, mi a helyzet.
2012. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!