Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos kérdés! Szerintetek a...

Cullin kérdése:

Fontos kérdés! Szerintetek a II. okj-t lehet nappalin?

Figyelt kérdés
Most fogom befejezni az ELSŐ okj-s szakmámat (nappalin és ingyen,20 éves vagyok) és szeretnék még egy szakmát elsajátítani,de azt is nappalin szeretném ez lehetséges?????

2015. máj. 23. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan Oktatási központok ahol 18-25 éves korig OKJ képzéssel foglalkoznak, szerintem ezeket a képzéseket nappalin csapatják ennek a korosztálynak .

Vannak felvételi vizsgához kötött képzések, ahol a létszám minimális 10-12 fő, ha a felvételit el bukod akkor csak fizetősre mehetsz, ami több tízezer forint .


A suliban nem tudod meg kérdezni ahova most jársz ?

Vagy a Munkaügyi központot, mert feltételezem oda is be kell majd jelentkezned .

2015. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem mehettem nappalira, melt elmúltam 21.
2015. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amugy énis ugy hallottam hogy 21 éves kor magasságában már csak estire lehet menni,az én sulim egy nagy szar semmit nem mondanak,meg amugy is megszűnnek az eü.-i képzések a sulimba úgyhogy ácsnak nem akarok elmenni :D
2015. máj. 24. 08:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló nem tudja véletlen hogy melyek azok az oktatási központok ahol az én korosztályom tanulhat nappalin?????? (interneten már körül néztem, irtam is emaileket 2 sulinak,de természetes nem kaptam választ...)
2015. máj. 24. 09:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Például : [link]

18, 25 éveseknek és nappalin,de itt csak az első OKJ ingyenes.


A kérdést viszont mindenki fel fogja tenni neked, hogy miért nem helyezkedsz el a most megszerzett szakmában ?

2015. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha viszont rá építesz a jelenleg megszerzettre (lehet?), akkor simán mehetsz nappalira .
2015. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szóval a kérdésed alapján mehetsz nappalira még simán , és akár egy 4 éves képzést is bevállalhatsz, ha a családod eltart .
2015. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából masszőr leszek és én szerettem volna még elvégezni a gyógytornászt(egyetemhez kötött),de nincs elég pontok
2015. máj. 25. 08:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy most miért nem helyezkedek el:nagyon sok masszőr van...ahol vizsgázok,oda felvesznek majd 3 tanulót,de nem hiszem h. én ebben bent leszek. Amúgy nem vagyok pesti és szerintem sokkal több munka lehetőség lenne ott mint nálunk (faluba lakok),és annyi lóvém nincs h. albérletbe mennyek. Azért akarok még egy szakmát,mert a kollégium még mindig olcsóbb a lakásnál,meg hát persze lenne még egy szakmám is...Eddig csak olyan kollégiumot találtam (ahol eddig voltam ez is olyan) h. csak nappalis tanulók mehetnek oda. Így röviden ennyi...
2015. máj. 25. 08:56
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a suli se jó,de azért köszi-->a jelentkezés életkori határa: 21 év (2015. december 31-ig nem tölti be a 21. életévet)


Olvass tovább: [link]

2015. máj. 25. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!