Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten melyek a legjobb...

Budapesten melyek a legjobb vagyonőr képzések?

Figyelt kérdés
találtam párat az egyik jóval olcsóbb és csak 2 hónap,a másik drágább és 6hónap.Ha már ennyi pénzt kifizetek szeretném ha normális képzésen vehetnék részt.Ti melyiket ajánljátok?:)
2015. máj. 25. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, ebben a szakmában tökmindegy hol szerzed a papírt. Tényleg csak papír kell...

De maga a munka sem egy leányálom, sem a beosztások, sem a fizetés.

Ha mindenképpen menni akarsz, menj az olcsóra, ugyanazt a végzettséget adja, és ha nagyon nagyon profi szemét- és baromőr akarsz lenni, akkor megnézel pár howto videot...

2015. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem leányálom?egy helyben állni fárasztó az biztos de kibírom..:Dés a beosztások hogy vannak mire gondoltál ami nem jó?24-48?
2015. máj. 25. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
7.kerületben voltam,Nyárfa utca. Korrekt oktató srác,érti a dolgát.2 éve 30 rugó volt,ami másnál már 80 körül mozgott,persze már náluk is feljebb mehetett az ár.1-1,5 hónap lehetett talán
2015. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 24-48 még csakcsak, de általában megkérnek, hogy maradj bent még 1 napot meg mégegyet... Aztán így lesz, hogy 3 napig bent voltál dolgozni...

Emellett legtöbbször nem fizetnek semmi járulékot, vagy max. minimálbér után.

Nem biztos munkahely. Sűrűn változnak a munkaadók, illetve a megrendelés is, így könnyedén kikerülhetsz.

Biztos van olyan ember, akit leköt a 24 órás semmittevés, de hosszútávon nagyon zavaró. Nincs produktum, nincs célja, és értelme. Csak ott vagy.

Arra jó, hogy közben tudsz másik munkát keresni, és olykor elmenni állásinterjúkra, és mégis kapsz valami pénzt.

A korosabb vagyonőrök gyakran alkeszok is. Nem véletlenül.

Egy olyan "szakma" nálunk, ami nincs megbecsülve, és nincs becsülete sem.

Természetesen dolgoztam benne, igen.

2015. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy testépítő versenyző vagyok így kapora jon a semmitteves csak ne legyen megerolteto fizikailag hogy a felkeszuleseim és edzeseim ne befolyasoolja.Ismerosom mondta.Ha megcsinalom cegukhoz mehetek
2015. máj. 26. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy hol csinálod egy kaptafa az egész!

Annyi a lényeg hogy fizesd be a tandíjat és a vizsgadíjat onnantól egy értelmi fogyatékost is átengednek!

Amikor én voltam vizsgázni volt aki mondta hogy semmit nem tanult és ő is átment!

Ahhoz pedig hogy olyan helyet találj ahol piheni tudj nagy szerencsédnek kell lennie!

2015. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!