Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb munka?

Figyelt kérdés
Nem a " ami a legjobban erdekel, legjobban fizet"-kommentek érdekelnek. Más indokok..pl: orvos mert segít az emberiségnek...

2015. máj. 12. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, máskülönben mindenki ugyanazt szeretné csinálni.

Nekem pölö pont az orvos, mert egy gyönyörű tudománnyal foglalkozik, semmi más nem érdekel annyira, és meg mert segíthetek vele másoknak, de van, aki le se tojja a biológiát, viszont döbbenetes beszélőkéje van, és király ügyvéd lesz belőle. Meg van, aki eszméletlen kreatív, és grafikus lesz belőle. Vagy van, aki imádja a matekot és a fizikát, és csúcs gépeket fog tervezni, ami nekem kínszenvedés lenne. Szóval tehetség és "ízlés" kérdése a dolog, azt hiszem.

2015. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek egyes! Én például pilótának tanulok, de az orvosi volt 10 éven át az álmom. Az utolsó pillanatban döntöttem a repülés mellett. Amúgy felvettek volna a SOTE-ra is. A kérdéshez kapcsolódva: szerintem a legjobb az, ha a munka anyagi biztonságot ad, valamint az a hobbid is (pl. repülés) és tényleg élvezed, imádod. Ez nagyon fontos.
2015. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!