Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem volt időm készülni a...

Nem volt időm készülni a tanító alkalmassági vizsgára és nagyon félek az ének-zenétől, akinek van tapasztalata adna valami tanácsot, hogyan is megy ez és, hogy hogyan tudnék rá készülni itthon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam rá készülni és kb egy hónap múlva lesz! :( Kicsit félek,hogy nem fog menni az ének-zene mert (gondolom én vagyis bízom annyira magamban),hogy a próza felolvasása és a gimnasztika menni fog.
2015. máj. 26. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem próza felolvasása volt, hanem egy filozófiai mű értelmezése és arról volt beszélgetés. Keresztkérdések is voltak, hogy mikor élt Tolsztoj meg ilyenek. Éneken 10 dalból egyet amit ők választottak el kellett énekelnem. Nincsen képzett hangom, de nem is olyan rossz, ezért átengedtek. Na meg nem csak éneklés volt, hanem zeneelmélet. Kérdezték, hogy tudok-e kottáról olvasni és rögtön szolmizálni. Szerencsémre sokáig fuvoláztam így tudtam, de sokan elhasaltak itt.
2015. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom,es a testneveles?!
2015. máj. 26. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Azon is volt aki elcsúszott. :S Futás volt, kislabdadobás, gerendán egyensúly meg szekrényugrás.
2015. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik iskoláról van szó?
2015. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi Főiskola
2015. máj. 27. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

én most voltam (Pázmány) és ja egy kicsit szivatós volt az ének, de nem azért, mert nehéz volt meg sokat kértek volna, hanem mert szigorú volt a vizsgáztató. de amúgy annyi az egész hogy tanulj meg 20 népdalt (lehet gyerekdal is:)) és írd össze egy papírra. ezekből egyet te választasz, egyet ő :) több hangszínen is tudni kell elénekelni, meg nézd át kicsit a kottaolvasást is :) meg a szolmizálást :)


soksikert!

2015. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) es a testneveles?
2015. máj. 28. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
a tesi nagyon könnyű volt, labdavezetés meg ilyenek, azon nehéz elbukni :D
2015. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!