Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önkéntes szemétszedés! Kitől...

Önkéntes szemétszedés! Kitől kell engedélyt kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jovore erettsegizek, de csak akkor ha addigra meglesz az 50ora kozossegi munka.

Probalkoztam mar idosekotthonaban, 1alkalomma elmentem de ami ott ment az felhaborito volt!! Amikor megerkeztunk (kb13orakor) azonnal minden ott elo idos embert kipatertak a szobajukbol, beultettek egy kerekesszekbe, es akar akartak akar nem ki kellett tolnunk oket a parkba. Volt aki nem birta a meleget es azt mondta hogy elfog ajulni, viszont olyan is volt aki epp akkor akart volna ebedelni mikor mi megjottunk, es az ehsegre hivatkozva akart elajulni mikozben nekem kotelezoen tologatnom kellett.....


Tehat ugy gondoltam, hamar kotelezoen elkell vegezni 50ora kozmunkat, akkor valami olyat csinalnek ami valoban hasznara van az emberisegnek/kornyezetnek. Rengeteg helyre ferne ra egy "kis" szemetszedes, amit en a kozossegi szolgalattol fuggetlenul is tervezgettem hogy kimegyek es rancba szedem. Ugye vannak akiket kozmunkara itelnek, akkor gondolom en is vegezhetnek ilyesmi kozhasznu munkat, de kerdes hogy kinel es hol kell erdeklodni, hogy igazolva is legyen?



2015. máj. 29. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről most pont lekéstél [link] , de később is lesznek kampányalkalmak. Az iskolából többeteknek kéne egy csoportot létrehozni, a mellékelt oldal alján van információ. Persze ez nem lesz 50 óra. A helyi polgármesteri hivatalban érdeklődj, melyik vállalat foglalkozik parkgondozással, és utána őket megkérdezni, hogy fogadnának-e ilyen munkára.
2015. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!