Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szintu matek eredmeny...

Az emelt szintu matek eredmenyeket csak szemelyesen lehet megtekinteni vagy online is megtekintheto az elert pontszamom?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs errol, kulfoldi vagyok es ezert nem igazan vilagos, hogy is mukodik ez, de szemelyesen viszont nem tudom megnezni, mert sajnos nem elintezheto

2015. jún. 1. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha írsz egy meghatalmazást, akkor szerintem más is megtekintheti helyetted. Viszont nincs olyan lehetőség, hogy online nézd meg a pontszámod vagy bármit, mivel ezek nem nyilvános dolgok alapvetően, így először is nem kerülnek fel sehova, másodszor pedig nem fogják elküldeni pl. az e-mail címedre :D

Ha te nem tudsz bemenni, vagy küldj be valakit magad helyett, vagy pedig várd ki a szóbeli végét, egyszer úgyis megkapod a papírodat arról, milyen lett az egész érettségid. Mondjuk érdemes lenne megnézni, hátha valamit elrontottak, és tudnál fellebbezni.

2015. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyesen lehet, az egész érettségi a személyes megjelenésen alapul, és egyáltalán nincs tekintettel a külföldi lakhelyre (ezért kérnek a jelentkezéshez is belföldi postacímet).
2015. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) csak azert is merult fel bennem, mert itthon felteszik maga a pontszamokat internetre, ahol meg lehet nezni es remenykedtem benne, hogy hatha itt is ervenyes ez
2015. jún. 2. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is megtudod csinálni, hogy megnézed a kormányhivatal számát, ahol jelentkeztél, és megkérdezed telefonon
2015. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos a kormanyhivatalnal se mondtak tobbet :(
2015. jún. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!