Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy tantárgyból van egy...

Ha egy tantárgyból van egy közép, meg egy emelt eredményem is, akkor melyik kerül a bizonyítványba?

Figyelt kérdés
Inkább a közepet vinném tovább.
2015. jún. 3. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyiket mikor szerzed.
2015. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet szólni, melyiket akarjuk?
2015. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindkettőt előrehozottan csináltam. Németről van szó egyébként. Sokkal több pontom lenne a középpel. Az emelt nem lett valami jó.
2015. jún. 3. 17:59
 4/14 anonim ***** válasza:
A felvételi rendszerbe a közép eredményét írd be, és töltsd fel róla a tanúsítványt is.
2015. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom beírni az eredményeket, azt csak úgy tudom megcsinálni, ha megkapom a bizonyítványt, és beszkennelem, meg feltöltöm. A két lapot meg, amit a közép, meg az emelt után kaptam beszedték. De gondolom, hogy megkérdezik majd, hogy melyiket kérem. Vagy nem tudom. :/
2015. jún. 3. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ofődet, hogy megy ez! Amúgy komolyan beszedték a tanúsítványaidat? Elméletileg valamelyiket minimum vissza kéne kapnod, mivel a bizonyítványba tuti nem kerül bele mindkettő eredmény...
2015. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Senki nem kapta vissza tudtommal. Amikor megkaptuk a normál, mostani érettségire való jelentkezési lapot még februárban, akkor azon mindkét eredményem fel volt tüntetve.
2015. jún. 3. 18:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték a jelentkezéskor, és a jelentkezési lapon is be kell jelölni, hogy mleyiket akarod.
2015. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én jelentkezéskor még nem jelöltem be és nem is kérdezték. Gondolom, akkor még meg fogják, de ha nem, akkor megkérdezem.
2015. jún. 3. 18:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy gondolom az egyik eredményt beírják a bizibe ( az emeltet), a középről meg adnak egy lapot (tanúsítványt), nem?
2015. jún. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!