Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyi időt szánnátok/szánt...

Ti mennyi időt szánnátok/szántatok a magyar szóbeli tételekre?

Figyelt kérdés
Ami ugye 40 tétel, de a nyelvtan része az nem sok. Hány nap alatt tanultátok, vagy tervezitek megtanulni? Most nem olyanokra vagyok kíváncsi, akik elolvasták egyszer vizsga előtt és hibátlanra feletek belőle vagy nem is számított annyira az eredmény.

2015. máj. 26. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha letudom az emelt töri szóbelimet (júni 5.), akkor utána való naptól 19-éig beosztom a tételeket úgy, hogy egy nap maradjon az ismétlésre (szóval 3-4-et mindkettőből). És cső. Nekem a magyar tanárom az ofőm volt, és mivel nehéz volt az írásbeli picit az időhiány miatt, közölte velünk, hogy nem fog szívózni velünk. Na meg mi már ezekből lefeleltünk az írásbeli előtt, és dogát is íratott belőlük. Szóval nekem az a dolgok lazábbik része lesz az angol mellett. De a töri az durva.
2015. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én emelteztem magyarból szóval arra készültem a legtöbbet.. Összesen kb másfél hónapot, aztán jött a többi miután abból lefeleltem.
2015. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az emelt szòbelik utàn 6 napom lesz rà.
2015. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!