Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi ponttal...

Szerintetek ennyi ponttal meglehet még a plusz 50-en pont emelt történelemből?

Figyelt kérdés
15 pontot értem el.A másik kérdésem pedig,hogy hogyan is zajlik le a szóbeli?
2015. jún. 3. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53pontos szóbeli kell, hogy meglegyen.
2015. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,én is kiszámoltam.Szerinted nehéz lehet elérni?
2015. jún. 3. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen egy emelt történelem érettségi. Gondolom ha sokat tanultál rá és vágod akkor könnyű.
2015. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Nem tanultam rá semmit,úgy lett meg a 15 pont is.Ráfogom szánni majd magam a tanulásra,elvégre szeretem a törit.
2015. jún. 3. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Húú, írásbelin a 90-ből 15-öt? Az nagyon húzós ember, a szóbeli 60 pontos, ahol neked akkor majdnem a maxot kéne kipréselni. Minek mentél emelt törire ilyen hozzáállással/tudással? Mert én se tanultam egy szót se, de legalább mindig bemásztam faktra és ott figyeltem, meg érettségi reggelén kukáztam egy atlaszt, így írtam 67 pontot azt' vigyorogtam. Van 30 témakör, vágd be őket rendesen, más esélyed nincs szóbelin, mert ott még alibizni se lehet. Ráadásul tök idegenek előtt, ahol sajna nincs mosolygás meg sírás-rívás pluszpontért, meg ha drukkos vagy, akkor még inkább szívás.


Ui.: nem tudom hova viszed az emelt törit, de azok nagyrészt nem büfészakok ahova kell. Gondold át a dolgot, ha most szenvedsz egy törivel, akkor kőkeményen végig szívod majd az egyetemet is, már ha nem esel ki.

2015. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!