Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit húztatok angol emelt...

Ti mit húztatok angol emelt szóbelin?

Figyelt kérdés
június 10-én megyek és nagyon izgulok!

2015. jún. 4. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
A rövidebbet.
2015. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
5 éve volt nem emlékszem már
2015. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valaki, aki még emlékszik?
2015. jún. 4. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én emlékszem, tételt húztam.
2015. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam. Először bemelegítő kérdések voltak: ettél-e már ma, mit csinálsz a vizsga után, többre nem is emlékszem. :D Az első feladatban az utazásról kellett beszélni, miket viszek magammal stb.


A vitánál az alternatív gyógymódok vs. jól bevált gyógyszerek mellett/ellen kellett érvelni. Ez lett nekem legrosszabb szerintem.


A harmadik feladat képleírás volt. Volt rajta egy ételpiramis, meg a vegákról kellett beszélni, meg hogy egészséges-e a húsfogyasztás stb.


Három tanár volt bent. Végig csak eggyel beszélsz, a többi jegyzetel, figyel stb. Nálam az egyik nő az végig csak magát legyezte. :D


Összességében szerintem elég pocsék lett, de nem baj, mert nekem ez csak ötödik tárgy ( meg második nyelvem), szóval annyira nem erőltettem meg magam. Ne izgulj, a legtöbb helyen kedvesek a tanárok, meg nem javítanak ki, tesznek fel segítő kérdéseket stb. :)

2015. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod!:) Főleg azért parázok, mert max 6 pontot veszíthetek a szóbelin, hogy meglegyen a 60% :/
2015. jún. 5. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az írásbeli 58% lett, úgyhogy jó lenne, ha nem rontaná le a szóbeli. Nekem már egy kerek 60% is pont elég lenne. :D
2015. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem 55% lett, én is nagyon örülnék, ha meglenne az a 60% :)
2015. jún. 5. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan ugyanaz volt, mint az ötösnek :D

Velem is rendesek voltak, próbáltam egy picit vicces is lenni és nevettek, szóval pozitívnak könyveltem el. Szerintem viszonylag jó lett.

2015. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mi mit húztunk!

A lényeg az, hogy Te tudsz-e valamit mondani a szóbanforgó témáról (magyarul). Ha igen, akkor próbáld magad kifejezni a lehető legegyszerűbb módon. Ehhez vannak hozzászokva a vizsgáztatók.

Vigyázz!

Ha van egy begyakorolt, bonyorult megfogalmzásod, akkor a vizsgáztatód azt hiszi, hogy tudsz te ebben az emelkedett stílusban tovább beszélni. He nem, nagy lesz számára a csalódás, és kirúg. Maradj Petőfinél:

Semmi sem nagyszerű, ami nem egyszerű!

2015. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!