Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tételt húztatok TELC...

Milyen tételt húztatok TELC angol középfokú nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A válaszra én is kíváncsi vagyok, mert nemsokára vizsgázok.
2012. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem anno a 2 prezentáció lehetőségem: sportesemény, amin részt vettem / kedvenc étel; a cikk az iskolai bántalmazásokról, sértegetésekről, erőszakról szólt; a párbeszéd pedig arról szólt, hogy mit és hogyan újítanánk az iskolánkon
2012. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, az egész jó:) én máj. 26-án nyelvvizsgázok, Te?
2012. máj. 17. 11:42
 4/10 anonim válasza:

Szia! Április 15-én voltam vizsgázni, a prezentációk egy döntés ami megváltoztatta az életedet vagy egészséges életmód, cikk: stressz típusai, a harmadik nem szervezés volt, hanem fel volt sorolva 3 cselekvés (a városi park takarítása, meleg leves készítés és még valami) és kettőt kellett kiválasztani a partnerrel és megegyezni vele. Barátnőm ugyanekkor volt, neki a prezi a személy akit csodálsz vagy a kedvenc TV csatorna volt, a cikk: a kutya mint luxuscikk, a szervezés pedig Braziliába akartak menni a dzsungelbe, ezt kellett megszervezni.


Sok sikert!!!!!

2012. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
environmental protection, egyik legkönnyebb téma, 100%:)
2012. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Hát vannak érdekes témák...a kutya, mint luxuscikk...nem semmi:) a többi egész jó, az környezetvédelem az egyik kedvencem(mondjuk a kémia is:) )
2012. máj. 19. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is most megyek majd (26) Bocsi,csak írok ide,hogy könnyebben megtaláljam. :D
2012. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te hova mész? Én Egerbe :)
2012. máj. 20. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a prezentációm a kedvenc tömegközlekedési eszközöm volt, a cikk a szerencsejátékokról szólt, és azt kellett megvitatni, hogy ennek milyen negatív vagy pozitív hatásai vannak az emberek életére. Aztán egy egészséges életmódot követő hetet kellett megszerveznem a partneremmel, megbeszéltük, mit fogunk sportolni, milyen kajákat eszünk, stb. Nekem jó élmény volt. :)
2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe megyek.
2012. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!