Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri szóbelin a 60-ból...

Emelt töri szóbelin a 60-ból 20 pontot mennyire nehéz elérni?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos van aki cikinem tartja, de nekem a 45% a cél töriből, ahhoz pedig a jelenlegi 48 pontomhoz még húsz kellene :) Mennyire nehéz megszerezni húszat?:)

A tételek haromnegyedét jól tudom, a többivel még ma küszködök és a rövidtávú memóriámra játszok :/



2015. jún. 5. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire..
2015. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én kedden megyek és nekem 30pontot kell elérnem hogy megkapjam a 45%ot de énis nagyon félek. ha voltál már szobelizni megírod majd mit huztál és mik voltak a tapasztalataid?
2015. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megírom persze :)

én is izgulok mert vannak jó tételek de vannak nagyon rosszak is :/ amiket nem tudok túl jól :/ reméljük az atlasz segít majd meg a források :)

2015. jún. 5. 16:47
 4/12 Simon Alexa válasza:
Én ma voltam..a 20-30 pont szerintem nem nehezen összeszedhető,nagyon jók a források!próbáljátok végigbeszélni a 20 percet,hogy ne nagyon kérdezhessenek. Ne izguljatok,sok sikert!
2015. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mit húztál ki? akkor szerinted 30pont simán megvan? én hogy őszinte legyek a törökös témáktol félek a legjobban hogy leheuzok azokba
2015. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező köszi hogy majd megírod. kedden megyek addig meg szétizgulom magam
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

na vegulis az enszet huztam az ensz mukodeset alapveto feladatai szerveit, celjat es a mai es hideghaboruban betoltott szerepet:)

A vizsgaztatok aranyosak voltak a forrasok pedig hasznosak. Kerdrztek sokat de beszelgetes jelLegu volt ha nem rudtam a valaszt ok maguk mondtak el:) jo volt, hogy hany pont az majd kiderul

2015. jún. 6. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszi :) na én pont etől az alkotmnyos enszes dolgoktol tartok nem tudom milesz velem ha belehuzok
2015. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintetek ha egy tétel volt az egyik nap, előfordulhat később is?
2015. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amiket kihúztunk azokat félrerakták, szerintem egy nap lemegy az összes, másnap visszarakják őket, bár nem tudom :)
2015. jún. 7. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!