Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti általános iskola hanyadik...

Ti általános iskola hanyadik osztályában rontottatok jelentősebben? Miből? Azóta hogy álltok azzal a bizonyos tantárggyal?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Alsóban kitűnő voltam, aztán negyedikben külalakból 4-es lettem. Azóta is leszarom. Egyébként 7.ben lett 6-7 hármasom, gyakorlatilag minden fontosabb tárgyból 3-as lettem félévkor/ év végén. Már sehogy, de középsuliban rájöttem, hogyha figyelek órán, simán 4-es tudok lenni abból is, ami abszolút hidegen hagy. Bejött.
2015. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyikben sem különösebben... Talán 6.-ban volt, hogy volt 1-2 négyesem, de aztán hetedikben újra összeszedtem magamat.

Aztán gimiben katasztrofálisan indult a helyzet, ott már megmutatkoztak a gyengeségeim a reál tárgyakból. Míg 7-8.-ban mindenből 5-ös voltam, a 9.-es bizonyítványomban már a fizika csak kettes, matek és kémia 3-asra sikerült, 5-ösből volt szinte a legkevesebb jegyem... Aztán így negyedikre már összeszedtem magamat, és most matek 3-as kivételével már mindenből 5-ös voltam, de csak azért, mert utolsó évben már nem volt se fizikám, se kémiám...

2015. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rontottam, és gimiben sem. 4-5 között.
2015. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5. vagy 6. félévben volt egy földrajz hármasom, amúgy végig kitűnő voltam az egyetem végéig.
2015. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 5. osztálytól, szinte mindenből, aztán beálltam egy 3-3.5 körüli átlagra.

A leglátványosabban egyébként matekból rontottam, alsóban több körzeti versenyen is voltam, középiskolában pedig végig 2-es úgy, hogy többször a bukás szele veszélyeztetett. Bár azóta van egy 93%-os matek érettségim, tervezek továbbtanulni reálos szakon.

2015. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Idén. Most lesz három négyesem év végén. De nem igazán izgat. (7.oszt.) :)
2015. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Attól még jeles leszel ami nagyon jó. :)

Köszi az eddigi válaszokat!

2015. jún. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!