Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben melyik osztályba...

Már19nevetirtam kérdése:

Ilyen esetben melyik osztályba kerülök (Pótérettségi)?

Figyelt kérdés

A helyzetemet vázolnám,az előző év érettségeiből kiindulva (mert gyakoroltuk őket) nem nagyon készültem irodalomból..Mert a tavalyit pl. az első részét 60perc helyett 30 perc alatt írtam meg 80%-osra .De az idei jóval nehezebb volt és be se tudtam fejezni..A második résznél meg a helyes írásom miatt sok pontot vontak le.tehát összesen elég kevés pontom van.

A többi viszonylag jó lett.

A kérdése ha a szóbelin meg bukok akkor ugye megbuktam összességében.

12.-es vagyok de van egy plusz év az iskolába (a szakmai képzés) de ahozz kell az érettségi..

Szóval a kérdésem szóbelin megbukok akkor ugye októberben lesz a pótérettségi ha jól tudom.És akkor melyik osztályba leszek én? 12.-be mint előző évben vagy 13.-ba?

Mert nem mind1.És ugye szeptemberbe kezdődik az iskola..

Hozzá teszem ezt mind úgy ,ha a pótvizsga sikeres lesz.

Ha valaki tudna segíteni az jó lenne!



2015. jún. 6. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 12.-es osztályhoz rakják be ha valaki úrja/pót érettségizik.

Bár lehet, hogy ősszel kevesebben érettségiznek így nem lesz 3-4 részre szétszedve az évfolyam.


De attól ugyanúgy bírsz szakmára járni...

Remélem bírtam segíteni bár nem volt teljesen világos, hogy mi a kérdésed.

2015. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy a szakmai 13.ba van

és én most 12-es vagyok .

Ha nincs érettségim akkor nem mehetek 13-ba.

De a 13 osztályba ugye szeptemberbe kell jelentkezni és az pót érettségi meg oktober körül lesz.

És ezért nemtudom hogy ilyenkor mivan?

2015. jún. 7. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki így járt, csak matekból, és 2 éves érettségi utáni szakmára ment, és felvették, csak az volt a kikötés, hogy a szakmai vizsga előtt legyen meg az érettségi. Egyébként ő is októberbe ment, és meg lett neki. Próbálj igahelyettessel vagy valakivel ott beszélni.
2015. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!