Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el szóbelire,...

Ha nem megyek el szóbelire, mi történik?

Figyelt kérdés
Már tavaly végeztem, idén újraírtam az emelt törit, de sokkal rosszabb lett, 47%. Ha szóbelin maximum pontszámot kapnék, ami ezek után teljesen kizárt, meg egyébként is, akkor se érném el azt az eredményt, mint tavaly. Ezután úgy gondolom, felesleges lenne elmenni. Ha hagyom az egészet, megbuktatnak és pótvizsgára küldenek, amiért újra kéne fizetnem? Vagy ilyenkor hogy van ez?

2015. jún. 6. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán ennyi volt, ha újra akarsz menni, akkor fizetsz. Egyébként szerintem menj el.
2015. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A szüleim is azt mondják, hogy menjek el, amit valahol megértek, hisz fizettem érte. De ha tudom, hogy max szóbelivel is csak 68%-os lenne, aminél tavaly is jobban sikerült, akkor van értelme? Reméltem, hogy idén 85% is meglesz, mert most jóval több időm volt rá tanulni, de az esszé része vitte le az egészet.
2015. jún. 6. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
A írásbeli meg a szóbeli eredménye független, még lehet maxos, menj el, hogy legalább lemérd, mit tudsz, és gyakorold a vizsgázást, és ne azt az emléket őrizd meg, hogy feladtad az utolsó vizsgádat.
2015. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tavaly hány százalékod volt?
2015. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
72
2015. jún. 7. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok vele, eddig úgy gondoltam, hogy bemegyek és lesz, ami lesz, de ahogy közeledik az időpont nem látom semmi értelmét. Főleg, hogy messze is élek. De nem adom fel, októberben újra megpróbálom. Sajnos nekem is nagyon jól kéne megírnom.

Egyébként az írásbelire rengetegen nem jöttek el, a névsor fele hiányzott, nem történt semmi, csak tudomásul vették, hogy nincsenek itt és kész.

2015. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha most elmegyek és megbukom szóbelin, mert még a póttétel se fog menni, akkor is ugyanolyan érvénytelen lesz, mintha el se mentem volna?
2015. jún. 8. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ott is kell egy minimum %, szóval igen.
2015. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagyishát, megbuksz.
2015. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs érvénytelen érettségi, de bukni többféleképpen is lehet.
2015. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!