Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el szóbelire,...

Ha nem megyek el szóbelire, mi történik?

Figyelt kérdés
Már tavaly végeztem, idén újraírtam az emelt törit, de sokkal rosszabb lett, 47%. Ha szóbelin maximum pontszámot kapnék, ami ezek után teljesen kizárt, meg egyébként is, akkor se érném el azt az eredményt, mint tavaly. Ezután úgy gondolom, felesleges lenne elmenni. Ha hagyom az egészet, megbuktatnak és pótvizsgára küldenek, amiért újra kéne fizetnem? Vagy ilyenkor hogy van ez?

2015. jún. 6. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma reggelre vagyok beírva, úgy döntöttem, elmegyek, még ha tudom is, hogy ezt semmire se fogom később használni, úgyse akarok már oda menni, amihez kellett volna a több pont.


Viszont újraírtam egy másik érettségit is, ami meg olyan szinten rossz lett, hogy arra tényleg nem fogok elmenni, mert középszint és a 45% nem lett meg, pedig tavaly ez is mérföldekkel jobb lett. Szóval ezt mindenképp kihagyom.


Ha ez a töri most sikerül, akkor megkapom róla a papírt attól még, hogy a másik ismétlőnek a szóbelijére nem megyek el?

2015. jún. 10. 02:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2016. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!