Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem gólyatábor?

Debreceni Egyetem gólyatábor?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egyetemre btk-ra, tanárira. Semmi ismerős nincs ott és ráadásul nem vagyok az a nagyszájú, barátkozós fajta. Na, van-e itt valaki, aki csak úgy egymaga odament és hasonló típusú, de összehaverkdott a legtöbb csoporttársával. Meg pár infó is jól jönne milyen a tábor. Tudom ivás, feladatok, de pontosabban kéne. Szerencsére inni bírok, de a sört utálom. 21f.

2015. jún. 7. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Van olyan. :)


Viszont inkább az agyaddal próbálj barátokat szerezni, és ne a piás üvegeddel.....komolyan!

Rengeteg értelmes program van az egyetemen, és ezekre is sokan járnak, szerintem inkább itt barátkozzál, de hogy őszinte legyek nem is kell ezt erőltetni, hiszen ha tanárin vagy, akkor 5-6 év alatt találsz majd barátokat. (:


Milyen tanárnak készülsz?

2015. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

NA, jó. Hát nem ivással akartam haverokat találni. Csak ahogy tudom minden feladat ivászos.

Történelem-német.

2015. jún. 7. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, én is megyek majd gólyatáborba, bár én magyar- és könyvtárostanár szakra jelentkeztem... Én sem vagyok nagydumás, de szerintem egy ilyen alkalommal nehezebb kikerülni az új ismeretségeket, mint megkötni őket. :D


19/L

2015. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

En is oda megyek

Btkra

remelhetoleg az elsore felvesznek

Alap történelem szak

Ha nem arra akkor ttkra tori föci tanar

Ha akartok irjatok

2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
mikor kell jelentkezni a táborba, nem tudjátok véletlen?
2015. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem felvételis levélben minden benne lesz.
2015. jún. 23. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én most végeztem az első évet töri tanárisként, ha van kérdésetek írjatok nyugodtan :)

A táborról annyit, hogy lehet barátságokat kötni persze, de nem minden esetben marad tartós, nekem például nem a táborban szövődtek szorosabb baráti szálak, hanem a suliban.

2015. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még Debrecenben sem jártam előtte soha, ismerősöm sem volt ott, így vettem részt a gólyatáborban. Engem a hangulata nem nagyon fogott meg (pedig bulizósabb fajta vagyok), de nagyon sok múlik a csapatvezetőkön is.

Ennek ellenére szerintem nagyon hasznos, mert megismerkedsz a csoporttársaiddal, lesz kihez szólni az első napokban, plusz nálunk megejtették a beiratkozást és a tűz- és munkavédelmi oktatást is, már nem kellett ezekkel bajlódni. Ezen kívül én abban a koliban voltam elszállásolva, ahol később laktam, így különösen jó volt, hogy már ismertem, mire beköltöztem.

Kérdezz bátran, ha szeretnél.

22L BTK (holnap lesz a diplomaosztóm :) )

2015. jún. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez engem is érdekelne, én is tanáris leszek. Nekem a barátkozással kifejezetten nincs gondom, de az ivással és feladatokkal már annál inkább. Szóval én is kérhetem, hogy aki már részt vett gólyatáborban, az írja le, hogy pontosan mik voltak a programok, milyen volt?

19/L

2015. jún. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is megyek majd DE gólyatáborba, csak másik kar (ha felvesznek, persze:D), és én sem fogok ott ismerni senkit sem. 19/l
2015. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!