Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évvégén megbuktam történelembő...

Évvégén megbuktam történelemből. Valaki aki átesett már ezen, meg tudja mondani hogy ez mennyi időt fog elvenni a nyaramból?

Figyelt kérdés
Mennyi időt szánjak rá egy nap, hogy átmenjek a pótvizsgán? És nehéz volt megtanulni a tételeket? Mire számítsak? Bármilyen információ jól jönne. Előre is köszönöm.:)

2015. jún. 8. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, melyik iskolatípus hányadik osztály
2015. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvannak a tételek a pótvizsgához?
2015. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sima gimnázium, érettségivel a vegen, de egxebkent emelt matek szak, azaz real. Es 9. osztály. Bocsánat, tenyleg kihagytam.
2015. jún. 8. 22:36
 4/5 anonim válasza:
74%
Én most hetedik osztályos vagyok meg buktam Nyelvtan és Matek tantárgyból én nem izgulok mert már ötödikbe is pótvizsgáztam csak nyelvtanból de ha minél többet tanulsz annál kevesebbet görcsölsz és ha minél többet tanulsz és eljársz Korepetálásra és ha 1 és félhónapot kell rászánod és naponta tanulni pár órát ha azt akarod hogy jól sikerüljön és arra számits hogy elmész meg irsz egy irásbelit és utána meg feleltetnek és utána ki kell fáradnod a teremböl és el döntik hogy hanyas lettél és utána meg beszéli a tantestület kiszámitsák ki ment át ki nem és be irják a Pótvizsga záradékot és alá irja az igazgató úr és utána lesz egy hirdetés ahol ki hirdetik ki hanyasra végzet és aki meg bukott annak elmondják melyik osztályba folytathatja tovább tanulmányait jó tanulást a nyára sok sikert !
2015. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem sikerül felkészülnöm rá. Neked is sok sikert!
2015. júl. 1. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!