Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a következménye annak, ha...

Mi a következménye annak, ha nem mentem el az OKJ-s tanfolyam vizsgájára és nem is fizettem ki a vizsgadíjat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szélhámos ember, csak nem iratkoztam ki időben a tanfolyamról, ezért a megkérdezésem nélkül beírattak vizsgára. Mondták, hogy ők már nem tudnak mit csinálni, ki kell fizetni 30000 Ft-ot ha elmegyek, ha nem. Nem mentem el a vizsgára, mivel nem jártam a tanfolyamra, úgy gondoltam így nem tudok levizsgázni. Még csak írásbeli volt, most lesz a szóbeli és a gyakorlat, de mivel nem mentem el az írásbelire, így már nem tudok elmenni szóbelire sem. Mit tudnak velem csinálni? Be tudják hajtani rajtam a vizsgadíjat?
2015. jún. 8. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb elmenni és küzdeni a kettesért? Ergo legalább lenne egy papírod. Miért nem jártál be? Na mind1 a te dolgod, a mellett, hogy megbízhatatlannak fognak tartani szerintem megfelelő eszközökkel be is tudják majd hajtani. Bár én a helyedben nem izgulnék ezen, de azért legyen tartalékban a 30 ezer, bár tudnál hivatkozni, hogy mivel nem kérted, hogy jelentsenek be vizsgára jogod van megtagadni a fizetést. De elég nagy idióta vagy az biztos.
2015. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kapsz bizonyítványt
2015. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!