Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szóbelinél a tanárok...

Az emelt szóbelinél a tanárok mindenkit leszólnak, belepofáznak a feleletbe?

Figyelt kérdés

Mindent elmondtam, mire a tanárnő megkérdezi ugyan azt, amit már elmondtam, mert szerinte össze-visszaságot mondtam...

Most örül, hogy beszólhat és kioszthatja a vizsgázót?

Azért pl nem is kapok pontot, ha csak azt mondom hogy Augustus főpap volt és nem a latin nevét? (töri)


2015. jún. 8. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek :( nagyon félek hogy milesz mert kellene 35-40 pontot összeszednem. szoval akkor egyáltalán nem segitőkészek atanárok ha nem tudsz valamit? forrást ha jol elemzed mennyire pontozzák ?
2015. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

forrást nagyon nézik, nem segítőkészek, mert ha elmondtad ami a forrásban volt, az nekik nem elég...

3 tanár volt, az egyik nézett ki a fejéből és legyezte magát, a másik beleköt mindenbe, a harmadik meg zabált valami szenvicset! :(

2015. jún. 8. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem baromi kedvesek voltak, pedig nem voltam a legjobb formámban :/ Melyik suliban voltál? Vidék v. Bp?
2015. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján a forrásra 12 pontot kaphatsz legfeljebb. Nekik az a céljuk, hogy kiderítsék, mit tudsz, és minél több pontot adjanak. Ha csak a forrást mondod el, persze, hogy mondatnak veled mást is.

2015. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szegeden, a 33 fokban...
2015. jún. 8. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Pesten is kik.rt meleg van, de itt mégis segítőkészek voltak.... Hát sajnálom, hogy így alakult. :( Jövőre jössz velem újra? :D
2015. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os Ennyire rosz lett, melyiket mondtad?
2015. jún. 8. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem valami bíztato :/ pedig 35pontot muszáj lesz összeszednem. De ha ők kérdeznek arra is adnak pontot ha jol válaszolok rá?
2015. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ma voltam,Szegeden és velem iszonyú aranyosak voltak. Kicsit rosszul is lettem,meg nem is úgy sikerült a feleletem ahogy szerettem volna,és hoztak egyből vizet meg zsebit is adtak és tényleg végig nagyon segítőkészek voltak. Szóval nem kell itt másokat ijesztgetni,sajnos te kifogtál egy rosszabb csapatot,de ez nem azt jelenti,hogy minden vizsgabiztos ilyen.

Engem pl pont az elnök vizsgáztatott és tényleg egy rossz szavam nem lehet rájuk.


Sőt,aranyosabbak is voltak,mint a sulis tanáraim akik 6 éve tanítanak..

2015. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, magyarból vizsgáztam. Nem volt akkora gond mert tudtam, csak megakadtam meg nagyon féltem, aztán a végén inkább szöveggyűjteményből elemeztem le nekik a verseket :D De a végén már majdnem sírtam, pedig sosem szoktam, de ezen nagyon sok múlik nekem és az előadásmódra (25 pont 50-ből) szerintem 0-t kapok. Hát ez van :D
2015. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!