Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű érettségi szóbelin...

Középszintű érettségi szóbelinél hány tanár van bent?

Figyelt kérdés
Csak az a tanár, aki tanított egész végig, vagy még több olyan szakos tanár is bent van? És hány külsős tanár lesz ott?

2013. szept. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bent volt a szakos tanárom, plusz a többi tantárgy tanára, amiből vizsgáztam és az elnök. Meg egy - két csellengő tanár :D
2013. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van valami vizsgaelnök máshonnan, és nálunk 3 felelés ment egymással párhuzamosan. Ja meg talán a 3 tanárnak volt 1-1 segédtanára, aki mutatta, hogy honnan húzzunk, ha a társának ki kellett menni, addig a pár percig meg szünetelt az adott tárgyból a felelés. Vagy nemtom már. Ja nem, megvan, azért ült ott két tanár, mert nem mindenki ugyanazokból a tárgyakból felelt:)
2013. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*ja és én más vagyok, mint az #1 77%-os
2013. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20-an nálunk biztos bent voltak. Egy külsős elnök, az igazgatóhelyettes, az osztályfőnök, egy magyar tanár, biosz tanár, francia tanár, német tanár, 6 angol tanár, matek tanár, és még néhány nem minket tanító tanár.
2013. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 3 mindig van bent. Nem biztos, hogy más olyan szakos is van. Az elnök majdnem mindig bent van, ő külsős. Más külsős nem szokott lenni, de az iskola tanárai beülhetnek, ha érdekli őket. A vizsgáztató tanárok közül azért illik 3-nál többnek is ott lennie. Ezen ne rágd magad, nem múlik semmi, hidd el.
2013. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!