Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van a magyar...

Most akkor hogy van a magyar érettségi?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nyelvtanból elmondtam amit tudok és jó, de irodalomból nem el, vagy semmi, akkor újat huzatnak? mennyinek kell lennie külön külön? ha újat huzatnak akkor csak irodaslom vagy nylevtan is?

2015. jún. 8. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
A nyeltanra nagyon gyúrjál rá, mert helyesírásból bukó vagy!
2015. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
ez úgy megy hogy mindegyikből kell tudnod valamennyit....ha az egyiket nem tudod és újat húzol a feleletednek a pontszámait lefelezik....és ha újat húzol automatikusan mind a kettőből újat kapsz...irodalomból és nyelvtanból is... de szerintem ha a nyelvtant fullra tudod gyakorlati kérdésekkel együtt akkor irodalomból ha pár szót nyekegsz már meg lesz :)
2015. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen pofátlanul visszaválaszoló kérdezők viszik el az ember kedvét a segítéstől..
2015. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Koszonom szepen :-)

4. Segitseget, tanacsot kertem nem leoltast... Erre ne varj mast.

2015. jún. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!