Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érdemes folytatni?

Hogy érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Tehát jelenleg 10. osztályos vagyok, két éve architektúrát tanulok, de az utóbbi évben egy alklommal sem jókedből rajzoltam, hanem csak, hogy ne kapjak rossz jegyet. Két álmom van/volt, az egyik, hogy Japánban éljek, a másik, hogy színházi redező leszek. Az utóbbit feladtam, és úgy döntöttem filológiát végzek, pontosabban japán-angol szakot, mert így a valószínübb, hogy Japánba költözhetek.

Most át szeretnék iratkozni filológiára, mert a rajzzal a további két év csak kínlódás lenne. Az a kérdésem, hogy ez szerintetek jó ötlet-e? Valamint, hogy filológiai gimnáziumot és egyetemet végezve mennyi esélyem lesz munkát találni és milyen lehetőségeim lesznek?



2015. jún. 9. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!