Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvszakosok! Mennyire...

Nyelvszakosok! Mennyire tartjátok nehéznek a képzést?

Figyelt kérdés

Mennyi szabadidőtök marad? Mennyire tanuljátok mellette önállóan is a nyelvet? Lehet nyelvszakkal párhuzamosan egy másik képzést végezni?


(Én oroszra megyek, de bárki írhat, anglisztikás, germanisztikás, romanisztikás, skandinavisztikás... minden érdekel.)


Köszönöm a válaszokat! :)


2015. jún. 10. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Anglisztikán vagyok másodéves, nem vészes a dolog.

Viszonylag sok szabadidőm van, naponta 3-4 órám van (egyenként 1,5 órásak). Kb.úgy hogy 8ra megyek és 15:30kor végzek, vagy 10től-17:30ig vagyok és többnyire úgy hogy pénteken már nincs órám. Önállóan nem direktbe tanulom, hacsak nem vizsgára tanulok, inkább csak angolul nézek filmet, olvasok (többnyire úgy, hogy kihívás is legyen benne pl. régies nyelv, szaknyelv stb.)Minornak lehet (inkább kell) még vmit felvenni, de másik szakot azért nehezebb lenne mellé, mert nehéz lenne annyi órát összerakni ütközés nélkül.

2015. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!