Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges így...

Szerintetek lehetséges így elsajátítani informatikával kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem érzem, hogy sok affinitásom lenne a gépekhez, sőt sokszor kifejezetten az ellenkezőjét érzem. Informatika órákon voltam kb négyes, aztán ennyi. Felhasználatói szinten elvagyogatok, bár néha zavarba hoz az is... xD Viszont megtetszettek pár éve a számítógépes játékok, és szívesebben foglalkoznék velük behatóbban, de igazából el sem tudom képzelni, hogy hogy csinálják őket, szóval azt sem tudom hol kezdjem... :( Szerintetek lehetséges, hogy valamilyen módon meg tudjam érteni ezeket egy kicsit, csak úgy a magam örömére (persze ha kiderülne, hogy istenadta tehetség vagyok, akkor érdekelne komolyabban is, de nem hiszem xD)?

2015. jún. 12. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Programozni kell tudni elsősorban, meg grafikus ismeretek is kellenek, ha komolyabban érdekel akkor lehet van egy hírem. A Miskolci Egyetem tervez játéktervező szakot bevezetni ahol erre tanítják az embereket.


De egyedül max egy flappy bird szintű játékot fogsz tudni összerakni, a nagy játékokat több száz szakember akár több éven keresztül készíti

2015. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan készítik sokáig, már csak abból is hogy mennyit várok rájuk a demo, után míg megjelennek. :D Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy ilyen tehetségtelen fejjel lehetséges-e megérteni ezeket a dolgokat ha szánok rá időt?
2015. jún. 12. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

tizedikig kettes/hármas voltam fizikából, felvettem fakultációnak 11.ben meg elszántam magam, hogy készülök, meg mérnök leszek. A fizika érettségim ötös lett, és most mérnökinformatikus hallgató vagyok.


Ha megvan az elhivatottság akkor elérhetsz mindent. Ha nem hirdetik meg akkor meg menj programtervezőnek, egyetemen sokkal könnyebb tanulni, plusz ott van egy csomó segítség

2015. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!