Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utólagosan jelentkeztem...

Utólagosan jelentkeztem önköltséges bioszra, ahol a támogatott is meglenne. Ha kijelentkeznék, akkor használhatom-e az érettségimet egy új felvételihez másik egyetemen és lehetséges-e ugyan erre a szakra jelentkeznem államilag támogatott képzésen?

Figyelt kérdés
Érettségi: 2013 emelt biosz/fizika
2015. jún. 5. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszer lehet módosítani
2015. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Utólagosan jelentkeztem"

Ez alatt mit értesz?


"Ha kijelentkeznék"

És ezalatt?


Amúgy igen, használhatod az érettségidet, mi mást használnál? Az a jelentkezés és a pontszámítás alapja. Az nem számít, hogy régebbi. És igen, ugyanarra a szakra is jelentkezhetsz.

2015. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy hosszabb szöveget rövidítettem, ezért valóban érthetetlennek tűnhet. 2013-ban orvosi egyetemekre jelentkeztem az 1. körben, azonban államilag támogatott helyekre nem jutottam be, emiatt a nyár második felében önköltséges bioszra jelentkeztem. A kérdésem, hogy ha otthagynám most, akkor újrajelentkezhetnék-e ugyan oda, csak ezúttal támogatottra?
2015. jún. 5. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!