Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem lehet elhelyezked...

Hogyhogy nem lehet elhelyezkedni diplomásan Angliában?

Figyelt kérdés

[link]


Fel vagyok háborodva!



2015. jún. 13. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

büfészakos diplomával sehol sem lehet elhelyezkedni, ez eddig sem volt titok

normális diplomával és megfelelő nyelvtudással szinte bármelyik európai országban el lehet helyezkedni

2015. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi számodra a "normális" Diploma?
2015. jún. 13. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
normalis mernoki szakok pl villamos, gepesz, mernokinfo
2015. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt az állandó ,,büfészakozást". Ha valaki nem tud elhelyezkedni sehol sem a diplomájával, nem a diplomával van a baj, hanem az illetővel.
2015. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"Mi számodra a "normális" Diploma?"


1. Olyan diploma, amit egy normális főiskolán/egyetemen szerzett, nem egy nevenincs szutyok főiskolán.


2. Értelmes szakon végzett, például:

- gazdasági szakok: pénzügy-számvitel, gazdálkodási és menedzsment, nemzetközi gazdálkodás, alkalmazott közgazdaságtan

- természettudományi szakok: fizika, matematika

- mérnöki szakok: gépész, mecha, villamos, energetika, vegyész, járműmérnök

- orvosi, egészségtudományi szakok: orvos, fogorvos, állatorvos, gyógyszerész

- informatika szakok: mérnökinfo, proginfo


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, biztos kihagytam néhányat, de ezekkel BIZTOS, hogy el tud helyezkedni bárki külföldön és Magyarországon is.


Az értelmetlen szakokkal, mint például a szabadbölcsészet, informatikus könyvtáros stb. ne csodálkozzon senki, hogy nem kap munkát.

2015. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon az én szakom büfészaknak számít. Ha itt tettem volna le, símán elhelyezkedhetnék vele. Persze otthon is, csak éppen minden évben rettegnem kéne, hogy jövőre megkapom e az állást. Tanítóként végeztem, jónevű egyetemen.
2015. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám Debreceni Orvostudományin végzett és 7 éve Bostonban él/dolgozik, orvos, oktató a helyi egyetemen, nagyon szeretik ott. Én még most vagyok 3 éves, szintén a Debreceni Orvosin, de én is megyek ki Amerikába. Szóval a végzettségtől is függ hogy külföldön tudod e hasznosítani vagy marad az a munka amit a britek nem végeznek el ezért adják a kelet-európaiaknak.
2015. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!